پیرو پست قبل خوبه بگم چقدر ترسیدم از احتمال بارداری و به خیر گذشت. همش توهمه ((: خدایا تو شنواترینی. مرسی که الان نه. بعد باز یه وحشت بزرگ را پشت سرگذاشتم که گم شدن چند ساعته ی حلقه نامزدی و ازدواجم بود. بنده دیگه صاحب دست دارم میشم درباره حلقه ها. ارباب حلقه ها حتی! چنان پریشان بودم و شاکی از خودم که گفتم خدایا پیدا شه دوتا ازکفش هایی که خیلی خوبن و دوست شون دارم را می بخشم. که خداروشکر پیدا شد و نتیجه اش شد SKECHERS سورمه ای ( اولین کفش اسکچرزی که آرش برایم زمان دانشجویی) و Ola ( صبح روز بعد عقد یه گل گلی ش را برایم ه بود اورده بود خونه ی مامان اینا

چهارتا پک هم از لباس تابستونی گرفته تا بافت های گرم زمستونی و لیوان های چای خوری مشت و کاسه های ست را آماده کردم مامان ببره برای یه خانواده در سفید دشت. پالتو مشکی چرم و مانو مشکی خوش فرم توی تن دختر دبیرستانی رو هم گذاشتم. می گفت خیلی آبرو دار هستند و روضه امام حسین شون را هرسال ذر هر شرایطی باشن می گیرن. خدایا چقدر قشنگه اعتقاد داشتن. یه اصولی رو داشتن. 

دیشب اتفاقی تلویزیون را روشن کردیم و سریال ستایش بود. ستایش داشت به دخترش می گفت درسته من با 90 درصد عقاید پدر بزرگ ات مخالفم اما یه چی شو خوشم میاد و اون اینکه این آدم برای زندگی اش اصولی داره. سرش بره دست ازین اصول نمیکشه

حالا این همه صغری کبری چیدم که بگم من خیلی دوست دارم بخشیدن رو. چندماهه دیگه کارم سبک شده و حقوقم کم تر ازون بود که نو بخرم و هدیه کنم اما مرتب ترین و کم تر پوشیده ترین و خوش تیپ ترین لباس هارو گذاشتم. خدایا تو دست مونو پر کن تا دل مومن ترین ها به وجود تو پر از خوشحالی کنیم در سرما و گرما. دوست دارم خوشحال کردن عزیزای تو رو (:

باورت میشه یکی از انگیزه محتواهایی که دارم میگیرم برای پاییز اینکه هدیه تولد فرشته و فاطمه و هلیا و مهسا رو بخرم؟ همین طور بهمن برای مامان آرش جان که همیشه با سوغات ها و هدیه هاش خوشحالم میکنه. این لیست  افراد دوست داشتنی زندگی من ه که با بخشیدن خنده ها، شانه ها، هدیه های تولد و بغل هاشون چندسال پیش که من اصلا شبیه فاطمه ی امروز نبودم، خیلی حالم رو خوش کردند. اصلا مهربون م کردند با زندگی. معنی دوست داشته شدن را بهم نشون دادند. 

شاید ندونن. شاید حتی الان من جزو لیست خاص انها نباشم اما دوست دارم مثل تو که خدایی و با بخشیدن اتفاق های خوب حال آدم هاتو خوش میکنی، من هم این حس ناب رو بهشون هدیه بدهم. که رسم جوانمردی فراموش نشهرسم بی چشمداشت عشق ورزیدن. رسم شاد کردن دل مخلوقات خدا که عیال الله هستند.

تو یاری م کن، خدای کریم

پ.ن. با این پست مگه میشد جز "کوه" شادمهر را گوش داد و خاطره زنده کرد دادو دل داد.؟ 

دوست ,هدیه ,خیلی ,بخشیدن ,مامان ,خدایا ,دوست دارم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

به روزترین وبلاگ جامع پزشکی ایران و جهان کالای ارزان Key4words فایلود ارزان کده بالاگ بازی های پلی استیشن